AKTİVİTELER

TATİL YAPMA NEDENİNİZ NE OLURSA OLSUN,
LONDON HOTEL EVİNİZ KONFORUNDA SİZLERİ BEKLİYOR OLACAK

Tekne Turu

Fethiye Tekne Turu

Mavi sularda eğlenceli bir gün geçirmek isteyen tatilciler için organize edilen Fethiye Tekne Turu doğal güzellikleri denizden izlemek isteyenlere özel bir fırsat sunar. Sabah saat 10.00’da Fethiye Limanından başlayan program saat 18.00 gibi aynı yerde son bulur. 5 koyu gezerken bölgeye bir kere daha hayran kalabilir ve tatilinizin bundan sonraki kısmında güneşin tadına daha fazla varabilirsiniz.

Yassıca Adası, Kızıl Ada, Tersane Adası, Tavşan Adası ve Akvaryum Koyu bu tura anlam ve değer kazanan rotalar arasında gösterilebilir.

Fethiye Tekne Turu Rotası

Fethiye Tekne Turu bölgeyi ziyaret eden tatilcilerin en yoğun ilgi gösterdikleri programlardan birisidir. 7’den 70’e herkes için uygun olan bu program sayesinde tertemiz derin denizlerde serinleyebilir ve yol boyunca güneşin tadına varılabilir.

Yaz sezonu boyunca hemen her gün full kapasite çalışan Fethiye Tekne Turu Fiyatları transfer, sigorta ve öğle yemeğini kapsar. Kişisel harcamalar tur ücretine dahil değildir. Turun saat 10.00 civarında başlaması için Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Çalış ve yakın çevre tesislerde konaklayanlar araçla alınarak Fethiye Limanına ulaştırılır.

Bu keyifli aktivite için Fethiye’ye geldiğinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Tekne Turu ile Mavi sularda eğlenceli bir gün

Deniz, doğa ve güneş...

Unutulmaz Anılarınız Olacak

EĞLENCE SİZLERİ BEKLİYOR