AKTİVİTELER

TATİL YAPMA NEDENİNİZ NE OLURSA OLSUN,
LONDON HOTEL EVİNİZ KONFORUNDA SİZLERİ BEKLİYOR OLACAK

Jeep Safari

Ölüdeniz Jeep Safari

Az zamanda çok yeri ziyaret edebileceğiniz Jeep Safari ile eşsiz doğal güzelliklerin dışında, Likyalılar’dan, Osmanlılara kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış tarihi mekanları görecek ve seyahat boyunca çok eğleneceksiniz.

Görülecek Yerler
Fethiye bölge coğrafyası önce Likyalılar’a, sonra sırasıyla Romalılar’a, Bizanslılar’a, Osmanlılar’a ve günümüzde bizlere ev sahipliği yapıyor. Binlerce yıldır çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve kentlerinin kalıntıları günümüze kadar ayakta kalmıştır.

Bölge antik kentlerle doludur.. Sizler de günlük Jeep Safari turları ile kısa zamanda pek çok farklı yeri ziyaret edebilir bu coğrafyada doğaya ve tarihe dokunabilirsiniz.

Günlük Programı
Jeep Safarileri genellikle sabah 08:30 da başlar, akşam 19:00 gibi otele geri dönüşle sonlanır.

Zengin Bir Gezi Rotası
Jeep Safaride farklı parkurlar bulunmaktadır.

Tlos, Yunan mitolojisindeki Pegasus (kanatlı at) efsanesinin yaşandığı yer olarak bilinir. Kentin tarihçesi yaklaşık 4000 yıllık bir geçmişe dayanır.

Kale, Roma hamamı, antik tiyatro, Kaya Mezarları, kilise, hipodrom ilginç kalıntılar arasındadır.

Yaka Köy Doğal Park alanı görülmeye değer bir doğal güzelliktir. Dağdan gelen doğal su kaynağının yapay şelaleler oluşturularak görsel bir şölene dönüştürüldüğü park alanlarında alabalık çiftlikleri de bulunuyor.

Saklıkent Kanyonu bir depremle oluşmuş 18 km uzunluğunda ve yer yer 300 m yüksekliğinde doğa harikası eşsiz bir kanyondur. Kanyonda suların içinde yürüyerek fotoğraf video çekip, keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

​Bu keyifli aktivite için Fethiye’ye geldiğinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Muhteşem bir manzara, Eşsiz bir deniz eşliğinde,

Doğaya ve tarihe tanık olacaksınız

EĞLENCE SİZLERİ BEKLİYOR