London Hotel Fethiye

Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönün’de yaygın turizmin başladığı 80’li yılların sonunda, 1988 yılında, bölgenin Ticaret ve Sanayisinde de önemli bir yeri olan Özütok Ailesi tarafından kurulan London Hotel, Fethiye‘nin ilk turizm işletmelerinden biridir.

London Hotel Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı ile huzurlu, konforlu, güvenli ve bütçe dostu bir otel konsepti ile hizmet vermektedir.

Tatil, eğlence denince akla gelen yerlerin başında gelen Hisarönü’nde yer alan London Hotel‘de, 14 Standart, 2 Superior ve 7 Aile odası olmak üzere toplam 24 oda bulunmaktadır.

Fethiye, Ölüdeniz’de kısa süreli aktivite ve eğlence tatilinde kendinizi evinizde hissedeceğiniz, sunduğu konforlu ortamıyla, huzurlu, güvenli, en iyi konaklama seçeneğidir London Hotel

SİZİN MEMNUNİYETİNİZ, BİZİM EN BÜYÜK TUTKUMUZ.
İlk konaklamadan sonra Fethiye, Ölüdeniz‘de her seferinde nerede konaklayacağınızı bilirsiniz..

AVANTAJLI REZERVASYON İÇİN

Doğanın, kültürün ve tüm Aktivitelerin tadını çıkartırken konaklayabileceğiniz, konforlu ve huzurlu bir butik otel...

LONDON HOTEL FETHİYE

London Hotel’de Konakla,

HİSARÖNÜ’nde Eğlen

HİSARÖNÜ

Hisarönü, eğlenceli gece hayatı, barları, kulüpleri ile yakın çevredeki tüm tatilcilerin uğrak noktasıdır. Pek çok çeşit dünya mutfağını sunan sayısız restoranlara, hediyelik eşya ve her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dükkanlara ve geniş bir çarşıya da sahiptir.

Her Yol HİSARÖNÜ’ne Çıkar 🙂

Kayaköy, Ölüdeniz, Fethiye, Babadağ yollarının kesiştiği noktada yer alan Hisarönü’ne erişim çok kolaydır. Fethiye-Ölüdeniz arasında her 10 dakikada bir toplu taşıma araçları geçmektedir.

HİSARÖNÜ HAKKIINDA