AKTİVİTELER

TATİL YAPMA NEDENİNİZ NE OLURSA OLSUN,
LONDON HOTEL EVİNİZ KONFORUNDA SİZLERİ BEKLİYOR OLACAK

Likya Yolu Yürüyüşü

Lİkya Yolu Treding

Likya Yolu, Fethiye’den Antalya’ya, Antalya’dan Fethiye’ye 2 taraflı da tamamlayabileceğiniz 555 km. uzunluğundaki bu yolun her kilometresi, eşsiz bir doğa ve tarihe sahip, üzerinde neler yok ki? Tarihi ve turistik onlarca yer bulunuyor.

Fethiye, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Faralya, Kabak Koyu, Kalkan, Kaş, Demre, Yediburunlar, Patara, Finike, Çıralı, Musa Dağı, Tahtalı Dağı, Tekirova, Çamyuva, Göynük Kanyonu gibi turistik yerlerden geçecek.

Kalabantia, Sidyma, Pydnai,Letoon, Xanthos, Patara, Phellos, Antiphellos, Sebeda, Apollania, Aperlai, Teimussa, Simena, Sura, Andriake, Myra, Belos, Gagai, Melanippe, Olimpos, Phaselis antik kentlerinde geçmişe yolculuk yapacaksınız.

Tüm bu doğal ve tarihi alanlarda yürüyecek, tırmanacak, eşsiz sahillerde yüzecek, akdenizin kumlarına uzanacak, güneşin doğuşunu, batışını izleyebilecek, kamp ateşi eşliğinde sohbetin tadına varacaksınız.

Likya Yolu Yürüyüşü için; tek seferde tamamını veya kısım kısım yürüyebileceğiniz turlara katılabilirsiniz.

Yürüyüş için en çok tercih edilen zaman hava ve zemin koşullarının en uygun bulunduğu Nisan-Mayıs-Haziran veya Eylül-Ekim-Kasım ayları.

​Bu keyifli aktivite için Fethiye’ye geldiğinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Likya Yolu, dünyanın en güzel parkuru

Muhteşem bir manzara, Eşsiz bir deniz eşliğinde,

Likya Uygarlığının ayak izlerini sürecek, geçmişe yolculuk yapacaksınız.

EĞLENCE SİZLERİ BEKLİYOR