GEZİLECEK, GÖRÜLECEK YERLER

TATİL YAPMA NEDENİNİZ NE OLURSA OLSUN,
LONDON HOTEL EVİNİZ KONFORUNDA SİZLERİ BEKLİYOR OLACAK

Çalış Plajı

Fethiye Çalış Plajı

Muğla‘nın Fethiye ilçesinde bulunan Çalış Plajı misafirleri, doğadan o denli etkilenirler ki, “Çalış Plajı sadece gün batımını izlemeye bile gidilebilir.” diyenler vardır. Çalış Plajı, 3.5 km’lik uzun kumsalı, yazın en sıcak dönemlerinde bile sürekli hafif esintisi ile tatilcilerin tercih noktasıdır.

Çalış Plajı‘nda son dönemlerde soyu tükenme riskiyle karşı karşıya kalınan Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı nadir plajlardandır. Bunun yanı sıra Şat Burnu‘nda bulunan doğa parkı 214 çeşit kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır.

Çalış Plajı aynı zamanda bölgede gün batımının en güzel izlendiği yer olarak bilinmekte olup, sadece gün batımını izlemek için ziyaret edilmektedir.
Çlalış Plajı, aileler ve çiftler için uygun olmasının yanı sıra su sporları meraklılarına da yaz boyunca pek çok aktivite olanağı sunmaktadır. Üstelik yazın en hareketli geçti yerlerden biri olan bölgede gece hayatı da bir hayli hareketlidir.

Çalış Plajı‘nda ücretsiz soyunma kabinleri ve duş mevcuttur. Şezlong ve şemsiyeler ise ücretli olup, dilerseniz kendinize ait şezlong ve şemsiyelerinizi getirebilirsiniz.

LONDON HOTEL’e 9.9 mil / 16 km uzaklıktaki plaja Fethiye merkezden 10 dakikada bir toplu taşıma hizmeti bulunmaktadır.

Bu keyifli aktivite için Fethiye’ye geldiğinizde LONDON HOTEL ekibi olarak, sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Oda bilgilerimiz